Суд заарештував Будинок Профспілок, "Жовтневий Палац", "Жовтень" у Конча-Заспі (Список)

Суд заарештував низку об’єктів нерухомості, що знаходились у користуванні Федерації професійних спілок України, через підозру у їх незаконному відчуженні у Фонду держмайна.

Об этом сообщает Слон

Про це йдеться у чотирьох ухвалах Печерського районного суду міста Києва, опублікованих у Єдиному державному реєстрі судових рішень.

Прокуратура та Нацполіція звинувачують службових осіб Профспілки у привласненні або заволодінні майном шляхом зловживання службовим становищем.

“Досудовим розслідуванням встановлено, що … службовими особами Федерації професійних спілок України та інших суб’єктів господарської діяльності привласнено ряд об’єктів нерухомого майна державної власності в особливо великих розмірах”, – йдеться в ухвалах суду.

Суд вирішив заарештувати майно, заборонивши суб`єктам державної реєстрації вчиняти будь-які реєстраційні та нотаріальні дії, а також заборонити розпорядження цим майном.

В переліку арештованих об’єктів є зокрема:

– Будинок Профспілок на Майдані Незалежності;
– Міжнародний центр культури і мистецтв (Жовтневий Палац);
– ресторанний комплекс на Трухановому острові;
– будівля на Контрактовій площі, 10;
– учбово-спортивна база “Святошин”;
– санаторій “Жовтень” у Конча-Заспі;
– санаторії в Ірпіні, Одесі, Куяльнику;
– інша нерухомість у Києві, Одесі, Ужгороді, Луцьку, Трускавці.


Джерело статті: “https://factor-news.info/sud-zaareshtuvav-budynok-profspilok-zhovtnevyj-palats-zhovten-u-koncha-zaspi-spysok/”

Новости
Теги