Венедіктова підтвердила, що саме "копняк" МВФ змусив прокурорів хоч якось працюватиЦього року за фактами незаконних оборудок з активами збанкрутілих банків експертно підтверджено заподіяння збитків на суму понад 8 млрд₴

Об этом сообщает Компромат 2.0


Про це генеральний прокурор Ірина Венедіктова повідомила у Фейсбуці.

“Ми виконали структурний маяк МВФ, — зазначила вона.

За словами Венедіктової, “відтепер Офіс генпрокурора публікує звіти про результати кримінальних проваджень щодо збанкрутілих банків. Це наше зобов’язання перед Міжнародним валютним фондом”.

“З 2014 року в провадженні органів досудового розслідування перебувало понад 2 тисячі кримінальних проваджень про злочини, пов’язані з активами таких банків. До суду вже направлено більше 800 обвинувальних актів. Слідство триває у майже 450 провадженнях. Цьогоріч за фактами незаконних оборудок з активами збанкрутілих банків експертно підтверджено заподіяння збитків на суму понад 8 млрд₴ Накладено арешти на майно вартістю 2 млрд грн”, — поінформувала генпрокурор.

“В нашому звіті – ключова інформація про поточний прогрес у всіх справах цієї категорії”, — зауважила Венедіктова.

Як повідомлялося, відповідно до Меморандуму про економічну та фінансову політику, підписаного Україною і МВФ у листопаді, уряд України взяв на себе зобов’язання виконати 12 основних “структурних маяків” для отримання фінансування за програмою МВФ stand-by, яку Фонд продовжив до червня 2022 року. Один “структурний маяк” до кінця нинішнього року має виконати Офіс генпрокурора – опублікувати звіти за пів року щодо проваджень проти колишніх власників банків, виведених з ринку з початку 2014 року.

«Аргумент»


Источник: Репортер РУ